Layer 2

اپوکسی

پرایمرهای اپوکسی

پرایمر زینک ریچ اپوکسی

پرایمر زینک ریچ اپوکسی شرکت گیتی آسا با برند GITIKCC با کد محصول EZ175 یک پرایمر غنی از روی دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی سخت شونده با پلی آمید می‌باشد. این پرایمر علاوه بر خواص ضدخوردگی عالی، مقاومت خوبی نیز در برابر شرایط جوی، آب و رطوبت دارد. برای اجرای این پرایمر آماده سازی سطح حداقل ½Sa2 بر اساس استاندارد ISO8501 و زبری سطح 40 تا 50 میکرون نیاز است.

برای اطلاع از سایر ویژگی‌های فنی به دیتاشیت این محصول مراجعه فرمایید.

پرایمر زینک فسفات اپوکسی

پرایمر اپوکسی زینک فسفات شرکت گیتی آسا با برند GITIKCC با کد محصول EP1730 یک پوشش دو جزئی بر پایه رزین اپوکسی سخت شونده با پلی آمید اصلاح شده بوده و حاوی پیگمنت ضد خوردگی می‌باشد. این پوشش قابلیت اجرا بر روی سطوح فلزی غیرآهنی مانند گالوانیزه و استنلس استیل را دارا می‌باشد. این پرایمر برای حفاظت سطوح داخلی و خارجی مخازن، اسکلت‌های فلزی، خطوط لوله و سایر سازه‌های صنعتی و ساحلی در برابر عوامل خورنده کاربرد دارد. اگر به دنبال دستبند هستید. چیزی برای هر ظاهری وجود دارد، از در آغوش گرفتن بدن گرفته تا ساختارمند، از سرآستین تا زنجیر chain bracelet و سرآستین

برای اطلاع از سایر ویژگی‌های فنی به دیتاشیت این محصول مراجعه فرمایید.

سیلر اپوکسی

سیلر اپوکسی شرکت گیتی آسا با برند GITIKCC با کد محصول EP170QD یک پوشش دو جزئی بر پایه اپوکسی پلی آمید و پیگمنت ضدخوردگی می باشد. این پوشش غالباً به عنوانHolding Primer بر روی سطوح بلاست شده قابل اجرا بوده و به صورت Tie coat نیز برروی پرایمر اتیل سیلیکات استفاده می­گردد.

برای اطلاع از سایر ویژگی‌های فنی به دیتاشیت این محصول مراجعه فرمایید.