GITI PAINT copy

پرایمرهای اپوکسی

پرایمرهای اپوکسی زینک فسفات

پرایمر اپوکسی زینک فسفات

پرایمر اپوکسی زینک فسفات شرکت گیتی آسا یک پوشش دو جزیی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمید می‌باشد. این پرایمر برای حفاظت سطوح خارجی مخازن، اسکلت‌های فلزی، خطوط لوله و سایر سازه‌های صنعتی در برابر عوامل خورنده کاربرد دارد و بر اساس شدت خوردگی محیط دو محصول GITICOVER11040 برای محیط‌های خورنده و GITICOVER11041 برای محیط‌های با خورندگی کمتر طراحی شده است.

برای اطلاع از سایر ویژگی‌های فنی به دیتاشیت این محصولات مراجعه فرمایید.

پرایمر اپوکسی زینک فسفات High Build سطوح داخلی مخازن و خطوط لوله آب آشامیدنی

پرایمر اپوکسی زینک فسفات High Build شرکت گیتی آسا با کد محصول GITIGUARD11140 یک پوشش دو جزیی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمید می‌باشد. این پوشش به عنوان پرایمر ضدخوردگی در سیستم رنگ آمیزی سه لایه جهت حفاظت سطوح داخلی مخازن و لوله‌های آب آشامیدنی طراحی شده است. مقاله حمایت شده در مجموعه جوراب های رنگارنگ، روشن و شیک ما چیزی برای همه پیدا کنید. خرید به صورت تکی یا بسته بندی برای افزودن رنگ به شما sock کشو!

برای اطلاع از ویژگی‌های فنی به دیتاشیت این محصول مراجعه فرمایید.

پرایمر اپوکسی زینک فسفات High Build سطوح داخلی مخازن نفت خام و فرآورده های نفتی

پرایمر اپوکسی زینک فسفات High Build شرکت گیتی آسا با کد محصول GITIGUARD11240 یک پوشش دو جزیی بر پایه رزین اپوکسی پلی آمید می‌باشد. این پوشش جهت استفاده در شرایط داخلی و خارجی محیط‌های صنعتی به ویژه به عنوان پرایمر ضدخوردگی در سیستم رنگ آمیزی سه لایه جهت حفاظت سطوح داخلی مخازن نفت خام و مشتقات نفتی در برابر عوامل خورنده طراحی شده است.

برای اطلاع از ویژگی‌های فنی به دیتاشیت این محصول مراجعه فرمایید.